NE ARAMIŞTINIZ?

Eser EROL

Eser EROL

1977 yılında İzmir’de doğan eğitmen, ilk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamlamıştır. Karadeniz Teknik Üniversitesi Su Ürünleri Mühendisliği Fakültesi’nden 2000 yılında mezun olmuş, dalış hayatına ise 1997 yılında üniversitede başlamıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

“Karadeniz’in karanlık ve soğuk sularında bu hobiyi edinirseniz dünya suları Ultra HD geliyor. Ben de hobimi daha da ileri taşımak istedim ve 2004 yılında eğitmen oldum. Bu tarihten itibaren aktif eğitmen yaşantım devam ediyor. Herkesi bu yerçekimini yendiğimiz ortama bizlerle giriş yapmaya davet ediyorum.”

Sertifika Sistemleri

NASDS&Course Director

CMAS/TSSF 2* Eğitmen

DAN BLS AED/First Aid

Oxygen Provider

Instructor Scuba Rangers

Instructor React Right Instruct

Osman TEMİZEL

Osman TEMİZEL

1973 yılında Rize’de doğan eğitmen, 1993 yılından bu yana reklam sektöründe olup, sanat yönetmeni olarak çalışmalarına devam etmektedir. Dalış hayatına 2003 yılı ortalarında başladıktan sonra sualtı fotoğrafçılığında da kendini geliştiren eğitmen, dalış eğitimleri vermektedir.

“Suyu çok seviyorum. Hamsi burcuyum. Dalış sayesinde insanların sualtı dünyası ile tanışmalarına aracı olmak benim için ayrı bir mutluluk.”

Sertifika Sistemleri

CMAS 3*

NASDS Master Scuba Diver Trainer

Şeyda YÖRÜK

Şeyda YÖRÜK

1984 yılında İstanbul’da doğan eğitmen, dalış hayatına İstanbul Üniversitesi’nin Sualtı Teknolojisi Programı’yla başladı. 2014’ten bu yana ekipte yer alan eğitmen, dalış eğitimleri vermekte, aynı zamanda yurtiçi ve yurtdışı dalış turlarında görev almaktadır.

Sertifika Sistemleri

1. Sınıf Sanayi Dalgıçlığı

Basınç Odası Operatörlüğ

CMAS 3*

Enriched Air Diver Instructor

Enriched Air Diver Instructor

NASDS Open Water Scuba Instructor

Tarkan FİLİZYILDIZ

Tarkan FİLİZYILDIZ

1971 doğumlu, evli, iki çocuk babası olan eğitmen, dalış hayatına 12 yaşında aldığı ilk zıpkınla başlamıştır. Yıllarca serbest dalış yaptıktan sonra 2001 yılında scuba ile tanışmasının ardından 2005 yılında 1* eğitmenlik sertifikasını almıştır. 2006’dan bu yana 2* eğitmenlik sertifikasına sahip olan eğitmen, dalış eğitimleri vermekte ve yurtiçi dalış turlarının organizasyonlarını üstlenmektedir.

Sertifika Sistemleri

CMAS 2* Eğitmen

NASDS Instructor Trainer

Zeynep Berfe EREZ

Zeynep Berfe EREZ

1984 Çengelköy doğumlu olan eğitmen, denize girmeyi sevmek dışında denizle hiç ilgisi olmayan, doğdukları yerin denize bile kıyısı çok uzak olan bir ailenin dalgıç kızı. 3 sene içinde 4 kıtada 10 farklı ülkede dalış yapabilme fırsatı bulması sayesinde artık en büyük hayali, dünyanın tüm denizlerinde dalış yapabilmek ve daha önce hiç görmediği sualtı yaşamını görmek.

“Küçükken yazları Anamur’da denize girdiğimde denize karşı hem bir korku hem de sualtına karşı çok büyük bir merak hissederdim, yirmili    yaşlarımda sualtına bakamama korkusuyla başlayan bu hobi, şimdi mesleğim oldu.”

Sertifika Sistemleri

CMAS 3*

Enriched Air Diver Instructor

NASDS Open Water Scuba Instructor