NE ARAMIŞTINIZ?

Poseidon Se7en Rebreather - M26

25.596,79TL
  • Marka : Poseidon
  • Garanti Süresi (Ay) : 24
  • Stok kodu : 6012-010

Yeni Nesil Rebreather

Dünyanın sportif dalış için üretilmiş ilk rebreatherı olan efsanevi Poseidon MKVI’dan yola çıkılarak geliştirildi. POSEIDON SE7EN, kullanıcılarına yedi farklı yeni nesil ayrıcalık sunuyor.

 

G7 İçerik

Generation 7, sahip olduğu elektronik altyapı ile sınırsız interaktivite, aksesuar ve “app” olanağı sunuyor. Tamamıyla yenilenen yazılım sayesinde artık SE7EN daha hızlı, daha esnek ve her türlü dalış ortamında daha güvenli.

 

Bluetooth Bağlantısı

Dalış bilgilerinizi saniyeler içinde bilgisayarınıza aktarın, ayarlarını kolaylıkla yenileyin ve POSEIDON SE7EN ile interaktif iletişim kurun... Üstelik tüm bunları bluetooth aracılığıyla yapabilirsiniz.

 

Dalış Yönetim Sistemi

Rebreatherınız ile aranızda geliştirilmiş interaktif iletişimin tadını çıkartın. Bluetooth aracılığıyla POSEIDON SE7EN’a bağlanarak kolayca ve saniyeler içinde konfigürasyon yapmanın ayrıcalığını yaşayın. Dalış bilgilerinize ait detaylara uzaktan erişim sağlayın. Üstelik artık tüm bunları Mac bilgisayarınızla da yapabilirsiniz.

 

Sportif ya da 100M Teknik Rebreather

POSEIDON SE7EN, ondan ne olmasını isterseniz ona dönüşür. SE7EN sportif dalışlarda kullanılabilir, aynı zamanda 100M teknik dalış rebreathera dönüşebilir. Tamamen sizin tercihinize ve tecrübenize kalmış… Poseidon’un sürekli geliştirilen güncellemeleri, sportif ve teknik rebreather dalışlarda üst düzey esneklik sağlar.

 

Gelişmiş Servis ve Destek

Poseidon, teknik destek ve güvenilirlik açısından sınıfının öncüsüdür. Fakat POSEIDON SE7EN ile artık servis ve teknik desteğe ulaşmak her zamankinden de kolay olacak. Dalış bilgilerinizi otomatik olarak Poseidon merkezine gönderebilirsiniz, bu yöntem sayesinde desteğe çok daha hızlı ve güvenilir şekilde ulaşabilirsiniz!

 

Geliştirilmiş Ağızlık

Alanının en iyisi olan rebreather ağızlık şimdi çok daha iyi! Yeni sistemde bail-out valfi açık ya da kapalı devre kullanımlar sırasında yerinde ve kilitli durur. Üstelik açık ve kapalı devre arasında geçiş yapmak için hala tek bir düğmeyi çevirmek yeterlidir.

 

Kapak

Koruyucu olduğu kadar estetik ve fonksiyonel olan Poseidon SE7EN kapakları, taşınabilir ve ağırlık düzenleyici şekilde tasarlanmıştır. Kapağın yanlarındaki raylar ışık ya da kamera ekipmanlarının rebreathera monte edilebilmesine olanak sağlar.

Yeni nesil POSEIDON SE7EN rebreather tüm koşullarda kullanılabilecek şekilde tasarlandı, üretildi ve test edildi. Güvenlik, performans, kullanım kolaylığı ve çekiciliğin harmanlanmasıyla oluşturulan POSEIDON SE7EN, her seviyedeki dalıcının su altındaki beklentilerine cevap verecektir.

Su altındaki hayata daha çok yaklaşmak, suyun altında daha fazla vakit geçirmek, daha derine inmek ya da baloncuksuz sessiz bir dalışın keyfini çıkarmak... Beklentiniz ne olursa olsun POSEIDON SE7EN dalış yapmanın zeki, hızlı ve en güvenilir yoludur.

 

POSEIDON SE7EN – Bir gün bütün rebreatherlar ona benzeyecek.

 

Gerekli Opsiyonlar

Akıllı piller

Tüpler
Rebreather BCD

Suni ciğerler(Sportif dalış)

Suni ciğerler (Teknik dalış)

Tank çemberi ve tokalar

Yuvarlak QMR