NE ARAMIŞTINIZ?

Rebreather BCD - Kırmızı - XL

REBREATHER BCD

Poseidon Rebreather BCD, değiştirilebilir suni ciğerler ve ağırlık sistemi ile dalıcının ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilebilir. Bu özelliği ile türünün ilk örneğidir. Rebreather BCD, yüksek kalite ve dayanıklılıkta sentetik materyal, YKK fermuarlar ve el işçiliği detaylarla üretilmiştir. Dört farklı renk seçeneği mevcuttur. Rebreather dalışlarına yeni başladıysanız ya da kanat yerine BCD kullanmayı tercih ediyorsanız Rebreather BCD, Poseidon MKVI deneyimleriniz için ideal bir yüzerlik sistemi sunacaktır.

Suni ciğerlerle tamamlanan kaliteli ve yüksek performanslı bir BCD, cihazınıza ve solunum sisteminize olan bağınızı daha iyi hissettirecektir. Dört adet D-ring sayesinde bail-out tüpünüz ve diğer aksesuarları kolayca taşırsınız. Suni ciğerler kolaylıkla çıkarılabilir, temizlenir ve tekrar takılabilir. Poseidon Rebreather BCD kişisel kullanıma özgün değişiklikler yapılabilecek şekilde tasarlanmıştır.

 

Malzeme: Premium siyah, Nylon 1680i, diğer 3 renk ise Cordura 1000 sentetik dokuma kullanılarak üretilmiştir. YKK su geçirmez fermuar sistemi ve paslanmaz çelik mekanizmalı inflatör kullanılmıştır.

 

Teknik özellikler:

- Entegre suni ciğerler

- Entegre ağırlık cepleri

- Entegre cepler

- 3 çıkış (boşaltma) valfi

- 4 D-ring

- Kasık kayışı için kılıf

- Ekran kılıfı ve benzeri malzemeleri sabitlemek için velcro bantlar (cırt cırt)

- Ayarlanabilir omuz kayışları

- Rahat kullanım sağlayan kılıflı sırtlık

 

Poseidon MKVI cihazını BCD’ye QMR veya 11- inch adaptör kullanarak takabilirsiniz.

Yüzerlik

XS 80 N

S 90 N

M 100 N

L 110 N

XL 140 N

Bu BCD, 2x3 litrelik tüp kullanılan Poseidon MKVI rebreather için tasarlanmıştır.

2.717,82TL
Satın Al
  • Marka : Poseidon
  • Garanti Süresi (Ay) : 24
  • Stok kodu : 0337-037